Młodszy analityk informacji gospodarczych - język angielski i czeski

Filed under: Katowice | Biuro i Administracja

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach:Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Katowice

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się badaniem ryzyka gospodarczego dla firm z całego świata, w związku z ciągłym rozwojem organizacji, poszukujemy osób, które chcą w swojej codziennej pracy wykorzystywać znajomość języków obcych.

Zakres obowiązków:
badanie kondycji firm z różnych krajów poprzez wykorzystanie mediów, Internetu oraz wewnętrznych baz danych
analiza tekstów napisanych w języku czeskim
przedstawienie pozyskanych danych w formie raportu w języku angielskim
ocena ryzyka gospodarczego danej firmy

Wymagania:

bardzo dobra znajomość jezyka angielskiego w piśmie, pozwalająca na tworzenie specjalistycznych tekstów w tym języku - warunek konieczny
dobra znajomość jęzka czeskiego
wykształcenie wyższe (min. licencjat)
znajomość pakietu MsOffice (Word, Outlook)
zorientowanie na detale, skrupulatność

Oferujemy:

możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej w międzynarodowym środowisku
umowa o pracę na pełen etat
konkurencyjne wynagrodzenie
prywatna opieka medyczna
karta fitness
dodatkowe kursy językowe dla pracowników
przyjazna atmosfera pracy
możliwość budowania ścieżki kariery wewnątrz organizacji

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
« Praca dodatkowa dla emerytów/ rencistów
Starszy Kierownik ds. Zarządzania Projektami Grupy Polpharma »