Monter podłóg- praca w Niemczech

Filed under: Wrocław | Inne

Holbern - jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zwrotu: podatku, ulg podatkowych, świadczeń socjalnych oraz dodatkowych pakietów ubezpieczeń.
Monter podłóg
Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref S/BL/06/2015
Opis stanowiska
- układanie linoleum
- układanie wykładzin dywanowych
- układanie wykładzin PVC
Wymagania
- doświadczenie w zawodzie
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego
- prawo jazdy kat. B- mile widziane
- własny samochód- mile widziane
- chęć podjęcia pracy od zaraz
Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
- niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
- zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
- opieka polskiego konsultanta
- możliwość podjęcia pracy od zaraz
« Konsultant w Dziale Audytu
Programista Java / EE »