Doradca techniczno-handlowy - ocieplenia, tynki, farby

Filed under: Gliwice | HR, Kadry, Płace

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach:Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Gliwice

Naszym klientem jest renomowana firma produkująca wysokiej jakości produkty wykończeniowe na elewacje i do wnętrz. Dla naszego klienta poszukujemy doświadczonej w tej branży osoby na stanowisko doradcy techniczno-handlowego.

Zakres obowiązków:
pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie sprzedaży w kanale inwestycyjnym
nawiązywanie, budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami na podległym terenie
świadczenie konsultacji technicznych co do stosowania produktów firmy (tynki, ocieplenia, farby)
tworzenie raportów i zestawień handlowych

Wymagania:

min. 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą w branży budowlanej
doświadczenie w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów z inwestorami, wykonawcami i biurami projektowymi
dobra znajomość branży budowlanej i rynku materiałów budowlanych
dobre umiejętności komunikacyjne, interpersonalne, prezentacyjne i negocjacyjne
prawo jazdy kat. B
umiejętność obsługi komputera, łącznie z pakietem Ms Office

Oferujemy:

wynagrodzenie propocjonalne do doświadczenie i kompetencji, wzbogacone o dodatkowe składniki i narzędzia pracy
możliwość rozwoju w firmie o dobrej, ugruntowanej pozycji na rynku
dostęp do licznych szkoleń

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
« Samodzielny Księgowy / Samodzielna Księgowa
Projektant Programista Java (dział eservices) »