Pracownik sklepu odzieżowego z orzeczeniem o niepełnosprawności

Filed under: Kraków | Inne

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.
A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Oferta pracy tymczasowej.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Pracownik Sklepu Odzieżowego
Oferta dedykowana osobom z niepełnosprawnością
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

dbałość o czystość i estetykę miejsca pracy
udzielanie klientom pomocy w wyborze i informacji o asortymencie
proste prace pomocnicze na terenie sklepu: klipsowanie, układanie ubrań, porządkowanie przymierzalni

pomoc przy dostawach

Wymagania:

posiadanie ważnego orzeczenia o niepełnosprawności
umiejętność obsługi kasy fiskalnej
dokładność, sumienność, rzetelność
dyspozycyjność w wybrane dni tygodnia i w weekendy

Oferujemy:

umowę o pracę tymczasową
prace w miłej atmosferze
Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie CV na adres mail: [Apply online] albo proszę o kontakt na numer telefonu: 662-078-987
« Programista Java / EE
Specjalista ds. kampanii internetowych »