Programista Ruby on Rails

Filed under: Warszawa | Informatyka - Administracja

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Zadania:

Tworzenie i optymalizacja funkcjonalności wspierających działanie aplikacji w oparciu o Ruby on Rails
Wytwarzanie rozwiązań wspierających frontendową część aplikacji poprzez wystawienie wspólnych usług

Tworzenie i rozwijanie mechanizmów związanych z dostarczaniem i przetwarzaniem danych
Diagnozowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów

Wymagania:

2-3 lata doświadczenia w pracy z Ruby on Rails
Dobra znajomość mysql, relacyjnych baz danych oraz umiejętność optymalizacji zapytań sql
Bardzo dobra znajomość języka Javascript oraz biblioteki jQuery
Umiejętność testowania aplikacji z wykorzystaniem wybranych rspec-a lub innych narzędzi
Znajomość GIT-a
Dobra znajomość języka angielskiego
Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
wynagrodzenie w przedziale od 7000 netto w zależności od doświadczenia
Forma współpracy B2B lub umowa o dzieło
Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
Dogodną lokalizację (blisko Metra)
CV prześlij na adres: [Apply online]
(+48 606 102 566) Jeżeli masz pytania napisz lub zadzwoń!
W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833." Inter-Permit Group Sp. z o.o. Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 8626
« Traktorzysta
Operator mieszalni farb - poligraf »