Manager działu Jakości

Filed under: Oława | Kadra zarządzająca

Progresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Oława/ Jelcz-Laskowice

Główne zadania:
Zarządzanie działem jakości (kontrola jakości oraz zapewnienie jakości),
Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów oraz nad zgodnością procesów ze standardami,
Odpowiedzialność za ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością,
Definiowanie standardów jakościowych dla istniejących i nowych produktów,
Zarządzanie i udział w audytach wewnętrznych, obsługa audytów zewnętrznych,
Kontakt z Klientem w zakresie zarządzania reklamacjami,
Przeprowadzanie szkoleń jakościowych dla pracowników

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne
Min. 3-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania jakością, preferowane w branży tworzyw sztucznych,
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
Bardzo dobra znajomość narzędzi jakości, norm ISO 9001,
Znajomość narzędzi pomiarowych i metod pomiarowych,
Bardzo dobra znajomość pakietu Office,
Bardzo dobra organizacja pracy i terminowość,
Zdolności komunikacyjne,
Dyspozycyjność

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie
- interesującą i odpowiedzialną pracę w międzynarodowym środowisku
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość rozwoju zawodowego
« Bytom - Konsultant Telefoniczny
Księgowy/ -a »