Technolog Konstruktor

Filed under: Szczecin | Produkcja

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku która działa w branży stalowej, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

(oprzyrządowanie/konstrukcje wielkogabarytowe stalowe)
Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska pracy:
- projektowanie konstrukcji technologicznych niezbędnych do budowy konstrukcji wielkogabarytowych

-przeprowadzanie obliczeń wytrzymałościowych w projektowanych konstrukcjach

- kalkulacja kosztów wykonania projektowanych konstrukcji

-zamawianie i monitoring materiałów niezbędnych do budowy oprzyrządowania

-analiza dokumentacji konstrukcyjnej pod kątem możliwości technicznych wykonania konstrukcji

Oferujemy:
- bardzo dobre warunki zatrudnienia
- szeroki pakiet socjalny, w tym prywatna opieka medyczna
- umowa o pracę
- niezbędne narzędzia pracy
- możliwość rozwoju w firmie która jest powszechnie znana na rynku jako wiodący pracodawca

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne
- kilkuletnie doświadczenie związane z projektowaniem oprzyrządowania lub konstrukcji stalowych
- znajomość pakietu MS Office oraz Autodesk Inventor
-dobra znajomość języka angielskiego

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim i angielskim z
dopiskiem Technolog Konstruktor na adres mailowy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883)
wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52 E-mail:
http://www.lsj.pl/experts | http://www.lsj.pl
« Pracownik pomocniczy/wykładanie towaru, Ustroń
Doradca ds. sprzętu sportowego »