Inżynier Projektant Układów Elektronicznych

Filed under: Wrocław | Inżynieria - Konstrukcje - Technologia

Dla naszego klienta z branży automotive we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania:
Weryfikacja wymagań systemowych, prawnych i wymagań Klienta oraz tworzenie na ich podstawie Specyfikacji Rozwoju Produktu
Rozwijanie urządzeń i obwodów elektronicznych
Analiza i ocena wyników testów oraz symulacji
Dopuszczanie części elektronicznych i urządzeń do użytku
Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
Przygotowywanie przeglądu projektu
Przygotowywanie analizy bezpieczeństwa funkcjonalnego urządzeń
Wymagania:
Wyższe wykształcenie techniczne o profilu elektronicznym
3 lata doświadczenia w obszarze projektowania elektroniki; doświadczenie zawodowe w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem
Preferowani kandydaci posiadający doświadczenie w pracy z narzędziami do symulacji urządzeń elektronicznych
Znajomość metod jakościowych (np. FMEA, FMEDA) będzie dodatkowym atutem
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Naszym pracownikom oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Pakiet medyczny
Ubezpieczenie NW
Bogaty pakiet szkoleń
Jeśli uważa Pan/Pani, że jest odpowiednim kandydatem do pracy w naszej firmie prosimy o swojego CV poprzez przycisk APLIKUJ.
« Pomoc kuchenna (popołudnia)
iOS Developer with fluent English »