Full-Stack Developer (Ruby on Rails)

Filed under: Wrocław | Informatyka-Programowanie

Jesteśmy jedną z wiodących firm poligraficznych w Polsce. Działamy jako multibrand i drukujemy produkty, które pomagają osiągnąć sukces w biznesie.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Tworzenie aplikacji w oparciu o pomysły zespołu (w tym własne)
Tworzenie dokumentacji i specyfikacji

Idealny kandydat powinien spełniać poniższe wymagania:

Min. 1 rok doświadczenia przy rozwoju oprogramowania w dowolnej technologii
Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia w Ruby / Ruby on Rails
Znajomość Angular.Js, GIT, SLIM / SASS, PostgreSQL.
Doświadczenie w TDD, agile, scrum

Oferujemy:

Pracę pełną wyzwań dającą satysfakcję oraz umożliwiającą ciągły rozwój,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Zatrudnienie w ramach umowy o pracę bądź na umowę cywilno-prawną B2B,
Elastyczne godziny pracy a także możliwość pracy zdalnej (home office),
Udział w zaawansowanych technologicznie projektach, również na rynek zagraniczny,
Duża samodzielność działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów.

Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ, z dopiskiem w tytule: Nr ref: P/20/2016
« Starszy programista Ruby on Rails
Helpdesk z j. francuskim »