Pokojowa

Pokojowa

Filed under: Szczecin | Hotelarstwo - Turystyka - Katering

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie
usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych,
rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatki/Kandydata na stanowisko:
Pokojowa

miejsce pracy: Szczecin
Nr Ref. P/07/2015

Zakres obowiązków:
zapewnienie higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach
ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami firmy.

Wymagania:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
dokładność, sumienność i zaangażowanie,
aktualna książeczka sanepidu,
dyspozycyjność.

Nasz klient oferuje:
stabilne zatrudnienie,
pracę w godz. porannych,
atrakcyjne wynagrodzenie,
przyjazną atmosferę w pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV na adres:
[Apply online] Proszę w tytule maila dopisać Nr Ref. "P/07/2015".

W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny: 531-641-084 lub 91-852-50-51

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla
potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o Ochronie Danych osobowych z
dn. 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, poz.883)

Nie jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.
« Senior Business Analyst
Kasjer/ka, Katowice »