SAMODZIELNY(A) KSIĘGOWY(A)

Filed under: Kraków | Finanse - Ekonomia

LIMNUSWORK jest agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 11690.
Specjalizujemy się w rekrutowaniu kandydatów do pracy u pracodawców w Polsce, Niemczech, Austrii i Szwajcarii w różnych zawodach.

Obecnie dla naszego klienta z Polski - Kraków (woj. Małopolskie) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

Praca na programie Comarch Optima oraz Comarch XL w firmie produkcyjno -handlowej

Praca w programie Płatnik

Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej

Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych

Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych według Polskich Standardów Rachunkowości

Umiejętność analizowania bilansu

Prowadzenie ksiąg rachunkowych i książki przychodów i rozchodów w pełnym zakresie wraz z terminowym zamknięciem miesiąca

Monitorowanie i nadzorowanie aspektów księgowo-podatkowych związanych z działalnością firmy

Miesięczna kontrola sald kont księgowych

Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych wraz z tworzeniem deklaracji podatkowych

Prowadzenie ewidencji podatkowych, wymaganych rejestrów i dokumentów do celów podatkowych

Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych

Kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS,)

Wymagania:

Doświadczenie w firmie np. produkcyjno-handlowej, transportowej, biurze podróży na stanowisku księgowym min. 2 lata

Doświadczenie w biurze rachunkowym min. 2 lata

Certyfikat księgowy mile widziany

Wykształcenie wyższe kierunkowe - finanse, rachunkowość

Znajomość programu i zagadnień magazynowych

Pełna obsługa kadrowo-płacowa, znajomość Płatnika

Bardzo dobra, teoretyczna i praktyczna znajomość zasad rachunkowości, przepisów podatkowych, kodeksu pracy

Umiejętność pracy w zespole

Umiejętność pracy z klientem

Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym - komunikatywnym

Dodatkowym atutem będzie znajomość programu RAKS oraz programu WF-MAG

Umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu

Prawo jazdy kat. B

Dobra organizacja pracy oraz wysokie zdolności interpersonalne

Samodzielność oraz proaktywność w działaniu

Umiejętność budowania pozytywnych relacji ze współpracownikami i klientem

Oferujemy:

Praca w oparciu o umowę o pracę - pełny etat

Praca od lipiec/sierpień 2015r.

Praca w godzinach 8 - 16

Wynagrodzenie w przedziale 2000 - 4000 PLN netto

Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Możliwość rozwoju osobistego - szkolenia, warsztaty itp.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji drogą elektroniczną załączając CV ze zdjęciem w języku polskim oraz posiadane certyfikaty, świadectwa ukończonych kursów - szkoleń.

W CV prosimy umieścić klauzulę o Ochronie Danych Osobowych.Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
« doradca klienta detalicznego - kasjer
Merchandiser - praca dorywcza »