Wprowadzanie danych j. niemiecki;

Filed under: Warszawa | Inne

Wymagania:
- wykształcenie średnie;
- dobra znajomość języka niemieckiego;
- dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
- umiejętność obsługi komputera pakiet MS Office (Exel);
- dobra organizacja pracy i gotowość do wykonywania repetytywnych działań;
- sumienność i dokładność;
- umiejętność pracy w zespole;

Opis stanowiska:
- wprowadzanie oraz weryfikacja poprawności danych w systemie, dotyczących
klientów i świadczonych usług;
- rejestracja cenników za świadczone usługi;
- współtworzenie i optymalizacja procesów w zakresie prowadzonych działań;
- kontakt mailowy z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi w języku niemieckim;
- współpraca z działami finansowymi w Polsce oraz w innych krajach;

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie przy rozwojowym projekcie;
- umowę o pracę, ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną poszerzoną
o pakiet stomatologiczny;
- atrakcyjne wynagrodzenie;
- elastyczne godziny pracy, możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin;
- dofinansowanie do karty MultiSport;
- możliwość zdobycia doświadczenia rozwoju i awansu w dużej międzynarodowej
firmie;
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie cv wraz z klauzulą o przetwarzaniu
danych osobowych
« Główna Księgowa
Pracownik hali sprzedaży »