Księgowa / Samodzielna Księgowa

Filed under: Warszawa | Finanse, Księgowość, Bankowość

Warszawa

19699/001

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki handlowej, z uwagi na rozwój, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Księgowej / Samodzielnej Księgowej do siedziby w Ożarowie Mazowieckim.
Osoba na tym stanowisku będzie w pełni odpowiedzialna za operacyjne prowadzenie księgowości całej spółki, wsparcie w przygotowaniu deklaracji VAT, CIT, oraz wsparcie w przygotowaniu sprawozdania finansowego.
Odpowiednia kandydatura to osoba, która posiada 2 lata doświadczenia w międzynarodowej spółce handlowej i chciałaby zrobić kolejny krok w karierze - dołączyć do spółki, która umożliwi rozwój i pracę w rodzinnej atmosferze.
Opis stanowiska / Job description:
Dekretacja i księgowanie dokumentów kosztowych i przychodowych,
Odpowiedzialność za rozliczenia pracownicze,
Księgowanie wyciągów bankowych i dokumentów kasowych,
Rozrachunki z kontrahentami, potwierdzanie sald kont,
Wsparcie w zakresie zamknięcia miesiąca,
Odpowiedzialność za rozliczenie WNT,
Odpowiedzialność za sprawozdawczość do GUS,
Przygotowanie deklaracji podatkowych VAT,
Przygotowanie raportów dla grupy,
Wsparcie w przygotowaniu rocznych sprawozdań finansowych,
Inne zlecone zadania przez Główną Księgową,

Kogo szukamy / Profile description:
Wykształcenie wyższe kierunkowe: finanse, rachunkowość, ekonomia etc.
Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku w księgowości,
Doświadczenie w firmie o profilu handlowym będzie bardzo dużym atutem,
Aktualna wiedza z zakresu Ustawy o Rachunkowości oraz prawa podatkowego,
Dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny,
Znajomość systemy SAP będzie bardzo dużym atutem,
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, poczucie humoru,
Zaangażowanie, terminowość, proaktywność, chęć rozwoju i poszerzania swojej wiedzy,
Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy i samodzielnego rozwiązywania problemów,
Skrupulatność i dokładność w wykonywanej pracy, również pod presją czasu,

Oferujemy / We Offer:
Nasz Klient oferuje bardzo duże możliwości rozwoju, atrakcyjne wynagrodzenia - adekwatne do doświadczenia, pakiet socjalny i miłą atmosferę pracy.
Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.
Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.
« Doręczyciel korespondencji- Zgorzelec
Specjalista SEO / SEM »