Recruitment Consultant – rekrutacje IT & Telco

Filed under: Warszawa | Biuro i Administracja

Recruitment Consultant rekrutacje IT & Telco 2-12-33993/GP Jako Grafton Recruitment jesteśmy renomowaną, międzynarodową firmą consultingową zajmującą się kompleksowym doradztwem personalnym.

Aktualnie do naszego pełnego energii zespołu Grafton Technologies, poszukujemy równie dynamicznej osoby zainteresowanej dalszym rozwojem w branży doradztwa personalnego, która będzie samodzielnie prowadzić projekty na stanowiska Specjalistyczne i Managerskie w obszarze IT & Telco.

Jeżeli zatem jesteś osobą, którą cechują Can do attitude oraz Team spirit chętnie zobaczymy Twoją aplikację :)

Zakres obowiązków:
Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych w branży IT & Telekomunikacja od stanowisk specjalistycznych po managerskie
Praca w zespole projektowym realizującym rekrutacje dla kluczowych Klientów Grafton
Obsługa Klientów firmy oraz aktywne rozwijanie kontaktów biznesowych - przygotowywanie ofert, negocjacje warunków współpracy itp.
Możliwość angażowania się w dodatkowe inicjatywy związane z doradztwem na rzecz zagranicznych inwestorów, przygotowywaniem analiz rynkowych oraz przetargów na usługi rekrutacyjne
Możliwość rozwoju w kierunku stanowisk Team Leadera lub Recruitment Project Managera

WYMAGANIA

Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla
Preferowany minimum rok w prowadzaniu rekrutacji dla sektora IT & Telco
Znajomość metodologii oraz narzędzi rekrutacyjnych
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego; znajomość drugiego języka obcego będzie atutem nasi Kandydaci i Klienci to w dużej mierze osoby anglojęzyczne
Umiejętność niestandardowego myślenia i poszukiwania nowych rozwiązań - chętnie wdrożymy Twoje pomysły (te dobre :) )
Wysoka kultura osobista, pozytywna energia
Duży poziom samodzielności i zaangażowania

KORZYŚCI

Wyjątkowa atmosfera pracy w entuzjastycznym zespole
Możliwość awansu na stanowisko Lidera Zespołu oraz doskonalenia warsztatu pracy wspartego pakietem szkoleń
Praca zgodnie z najwyższymi standardami w oparciu o normy ISO.
Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny umowa o pracę
Atrakcyjna lokalizacja biura ścisłe Centrum Warszawy;
Elastyczne godziny pracy, prywatna opieka medyczna, karta Multisport

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
« Barman
Pracuj jako Brygadzista w branży Automotive! »