Młodszy Programista PHP - branża e-commerce

Filed under: Kraków | Informatyka - Programowanie

Numer referencyjny: ref2019695159

Dla naszego Klienta, lidera branży e-commerce poszukujemy osoby na stanowisko:

  Na zatrudnioną osobę będą czekały następujące zadania:

* Praca w dobrej atmosferze, w dynamicznym młodym zespole pasjonatów

* Opracowywanie nowych funkcjonalności i rozwój istniejących rozwiązań

* Udział we wszystkich fazach powstawania produktu (analiza, projektowanie, kodowanie, testowanie)

* Rozwój autorskich technologii

* Dokumentowanie kodu i udział w przygotowywaniu dokumentacji projektowej

  Wymagania:

* Znajomość PHP (fajnie byłoby zobaczyć próbkę twojego kodu albo zrealizowane projekty)

* Znajomość MySQL

* Znajomość HTML

* Znajomość CSS

  Mile widziane będzie:

* Komercyjne doświadczenie

* Dobra znajomość angielskiego

  Firma oferuje:

* Pracę w stabilnej firmie, lidera w swojej branży

* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

* Kartę Multisport

* Prywatną opiekę medyczną

* Wygodną lokalizację biura

* Świetną atmosferę w pracy

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.
« Programista
Pielęgniarka/Pielęgniarz z jęz. niemieckim »