Pracownik Fizyczny

Filed under: Warszawa | Produkcja

Dla naszego Klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Pracownik fizyczny - dział produkcji

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PFDP/01/2015

Opis stanowiska:
- Obsługa maszyn i urządzeń w procdesie produkcji;
- Etykietowanie, pakowanie, przygotowywanie wysyłek;
- Prace rozładunkowe;
- Prace magazynowe;
- Praca z dokumentami magazynowymi

Wymagania:

- Uprawnienia na wózki widłowe;
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową w pełnym etacie (pierwsza umowa na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, z numerem referencyjnym w temacie na: [Apply online]

Wszystkie odpowiedzi traktowane będą jako poufne. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę Stegmann Polska Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)

Agencja Pracy Tymczasowej (nr licencji 1003/3)
« Pracownik produkcji, pakowacz
Konsultant ds. Rekrutacji »