Młodszy Mobilny Likwidator Szkód dobry kierunek i szansa rozwoju

Filed under: Częstochowa | Inne

Mentax.pl,profesjonalna Firma z nowatorskim podejściem do procesu likwidacji szkód.
Metodykę działania opieramy na nowoczesnych rozwiązaniach IT.
Dodatkowo specjalizujemy się w tworzeniu funkcjonalnych aplikacji webowych z przyjaznym i intuicyjnym środowiskiem pracy online. Wspieramy Naszym doświadczeniem i współpracujemy z wieloma wiodącymi na rynku Towarzystwami Ubezpieczeń.
Dla pasjonatów i miłośników motoryzacji,studentów III roku kierunków mechanicznych,Absolwentów Uczelni

***Młodszy Specjalista potrzebny od zaraz***

Jesteś miłośnikiem Motoryzacji, lubisz wyzwania, cechuje Ciebie kultura osobista, samodyscyplina, rzetelność, lubisz nowinki techniczne? Posiadasz Smartfona bądź inny sprzęt mobilny z dostępem do Internetu? Stawiasz na osobisty rozwój, chciałbyś poczuć przedsmak pracy rzeczoznawcy?
Mamy ofertę skierowaną właśnie dla Ciebie.
Powierzane zadania:
- identyfikacja uszkodzonego pojazdu
- weryfikacja i potwierdzenie prawidłowości danych uczestników szkody
- wykonanie dokumentacji fotograficznej
Wymagania:
- podstawowej znajomości budowy pojazdu
- terminowej i poprawnej realizacji otrzymanych zleceń
- łatwości w przyswajaniu wiedzy
- chęci podnoszenia swoich kwalifikacji
- komunikatywności
Oferujemy:
- mobilny sposób działania
- elastyczny czas pracy
- teren działania dostosowany do Twojego potencjału oraz aktualnych potrzeb
- realizacja ilość zleceń zależna od Twoich mobilnych możliwości
- płynne i przejrzyste rozliczenia finansowe
- współpraca na podstawie umowy o dzieło
- możliwość potraktowania oferty jako dodatkowego źródła dochodu

Dużym atutem naszej oferty jest autorska aplikacja webowa, która intuicyjnie krok po kroku przeprowadza użytkownika przez cały proces szkodowy, ogranicza to czas realizacji do niezbędnego minimum! Zakończenie zlecenia i transfer danych następuje automatycznie
już na miejscu oględzin.
Poszukujemy kandydatów na terenie całej Polski

Pozdrawiamy Zespół Mentax.pl
« Pracownik działu Piekarnia/Cukiernia - Warszawa Ochota
Kucharz- Jastarnia »