Asystent/-ka działu HR

Filed under: Kluczbork | Human Resources

Progresso dla swojego Klienta, nowo powstającej firmy produkcyjnej z zagranicznym kapitałem, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kluczbork

Obowiązki:
wsparcie działu kadrowego oraz księgowego w zakresie spraw kadrowych
udział w rekrutacji personelu,
sporządzanie świadectw pracy, deklaracji i zaświadczeń dla pracowników,
prowadzenie dokumentacji,
przygotowywanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych,
pomoc w naliczaniu wynagrodzeń, sporządzanie list płac, prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów i zwolnień,
wparcie administracyjne dla innych działów firmy

Wymagania:
wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe
doświadczenie w dziale kadr i płac/HR w firmie produkcyjnej,
znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych,
doświadczenie w obsłudze pracowników w firmie produkcyjnej,
znajomość MS Office
znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
dyspozycyjność

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez Pracodawcę
- atrakcyjne wynagrodzenie
-możliwość rozwoju zawodowego
- możliwość zawarcia stałej umowy
« Praca w hotelu
Młodszy programista C/C++ - Centrum R&D »