Koordynator Projektów Tłumaczeniowych

Filed under: Wrocław | Internet - E-Commerce

CENTRUM LOKALIZACJI CM LIDER TECHNOLOGII W BRANŻY TŁUMACZENIOWEJ

Dołącz do jednego z najlepszych zespołów Koordynatorów Projektów Tłumaczeniowych w Polsce.
Weź udział w rozwoju najnowocześniejszej technologii informatycznej i lingwistycznej. Stań się jedną z osób przygotowujących wersje językowe dokumentacji technicznej. Rozwijaj swoje umiejętności, pracując dla największych korporacji technologicznych.

TŁUMACZYMY 35 000 STRON ROCZNIE
OBSŁUGUJEMY SETKI KLIENTÓW Z CAŁEGO ŚWIATA
POSIADAMY REKOMENDACJE NAJLEPSZYCH FIRM
WSPÓŁPRACUJEMY Z PONAD 250 TŁUMACZAMI W POLSCE I ZA GRANICĄ
NASZA BAZA TŁUMACZEŃ ZAWIERA 26 MILIONÓW SŁÓW

Miejsce pracy: Wrocław

Wymagania:
Wykształcenie wyższe.
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Znakomite zdolności organizacyjne i efektywne zarządzanie czasem.
Wielozadaniowość i umiejętność rozwiązywania problemów.
Umiejętność skutecznej komunikacji oraz negocjacji.
Zdolność podejmowania szybkich i samodzielnych decyzji, zorientowanie na wynik.
Znajomość oprogramowania CAT (SDL Trados, memoQ lub Across).
Dobra znajomość pakietu MS Office.
Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy zawodowej, idealnie na stanowisku Koordynatora Projektów Tłumaczeniowych lub pokrewnym.

Pożądane:

Obowiązki:
Czym u nas będziesz się zajmować:
Terminową i sumienną realizacją powierzonych zadań.
Kierowaniem i nadzorem nad wszystkimi etapami projektu tłumaczeniowego, od przekazania tłumaczenia, przez korektę, kontrolę jakości do dostarczenia do Klienta.
Bezpośrednią współpracą z Klientem, polegająca na definiowaniu jego potrzeb i oczekiwań.
Bliską współpracą z Działem Sprzedaży oraz zespołem Specjalistów DTP w celu zapewnienia najwyższej jakości produktu końcowego.
Zarządzaniem budżetem oraz zasobami ludzkimi przy każdym powierzonym projekcie.
Współpracą z zespołem Tłumaczy i Korektorów z całego świata.

Oferujemy:
Umowę o pracę.
Premie kwartalne i roczne.
Współpracę z Klientami z całego świata.
Lokalizację biura w sercu wrocławskiego Parku Szczytnickiego.
Przyjazne warunki pracy.
Pracę w ambitnym i doświadczonym zespole ludzi.
Poznanie nowoczesnych narzędzi komputerowych i wsparcie działu IT.
Udział w krajowych i zagranicznych konferencjach i warsztatach.
Szkolenia specjalistyczne i ogólnorozwojowe.
Ubezpieczenie grupowe.
Kartę MultiSport.
Udział w działaniach prospołecznych.
Imprezy integracyjne i firmowe rozgrywki sportowe.

Nasza oferta jest także skierowana do osób niepełnosprawnych.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na maila, zawierających życiorys i list motywacyjny. W tytule wiadomości prosimy wpisać: Koordynator Projektów Tłumaczeniowych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi osobami.
« IT Support consultant with French
Doradca Serwisowy w Dziale Serwisu »