Kierowca CE chłodnia Giessen

Filed under: Wrocław | Logistyka - Spedycja - Dystrybucja

Holbern jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji
pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie
całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem
u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi.
Dla naszego klienta, niemieckiej firmy transportowej poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Giessen
Numer referencyjny: KM/HL/H/2015
Opis stanowiska
kierowanie zestawem tandemowym, z naczepą typu chłodnia pojedynczej obsadzie z zachowaniem
przepisów bezpieczeństwa
praca w systemie 3/1,
praca od poniedziałku do piątku
transport towarów spożywczych i farmaceutyków na trasach dalekobieżnych po Niemczech
udział w załadunku i rozładunku przewożonych towarów oraz ich zabezpieczanie
jazda po drogach krajów Europy Zachodniej
dbałości o narzędzia pracy

Wymagania wobec kandydatów
co najmniej trzyletnie doświadczenie w transporcie na dużych zestawach z naczepami typu
(przyczepami)
znajomość przepisów ruchu drogowego oraz umiejętność ich stosowania
komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiającą telefoniczną rozmowę z pracodawcą
aktualne prawo jazdy CE z kodem 95 i karta kierowcy
gotowość do podjęcia pracy od zaraz, motywacja, odpowiedzialność,

Kandydatom spełniającym wymagania oferujemy
Umowę o pracę oraz comiesięczne, terminowe wynagrodzenie, gwarancję odprowadzania składek
oraz inne dodatkowe premie, a także niemieckie świadczenia socjalne
Diety dzienne, wynagrodzenie, nadgodziny, dodatki oraz premie
Pomoc w realizacji formalności związanych z niemieckim ubezpieczeniem zdrowotnym,
pokrywającym koszty leczenia na terenie całej Europy, a także odzyskaniem zwrotu podatku oraz ulg na
dzieci Kindergeld
Pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
Nowoczesne bazy z dostępem do zaplecza sanitarnego
Przyjemną pracę w stabilnej finansowo firmie
Zadbany technicznie sprzęt
Nowoczesne ciężarówki marki Mercedes, DAF, MAN, IVECO, Volvo, SCANIA,
Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny 604 242 084
lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres [Apply online] wpisując w tytule KM/HL/H/2015

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z
postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr.
101, poz. 926 ze zm.)

Więcej ofert pracy na www.holbern.de
« Praca w hotelu