Web Developer / JS, HTML, CSS, PHP5

Filed under: Warszawa | Informatyka - Programowanie

Numer referencyjny: ref1550427973

Dla Naszego klienta -jubielera, posiadającego ponad 90 butików z zegarkami i biżuterią zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych w Polsce.

  Zakres obowiązków:

* Projektowanie, tworzenie i wdrażanie aplikacji internetowych

* Rozwój aplikacji internetowych

* Praca nad stroną internetową

* Rekomendowanie możliwych ulepszeń w oprogramowaniu

  Nasze oczekiwania:

* Umiejętność tworzenia stron www od etapu projektowania poprzez etapy programowania

* Umiejętność tworzenia stron od podstawy jak również na gotowych szablonach

* Znajomość Linux

* Dobra znajomość PHP,Javascript, HTML, CSS, MySQL

* Umiejętność tworzenia CMS

  Mile widziane:

* Znajomość Flash

* Znajomość Symfony

* Znajomość jQuery

  Firma oferuje:

* Atrakcyjne wynagrodzenie

* Pracę w niekorporacyjnej atmosferze

* Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.
« SPAWACZ TIG - AUSTRIA
Księgowy/ -a »