Starszy Inżynier Oprogramowania JAVA (z podstawową znajomością języka niemieckiego)

Filed under: Wrocław | IT

Projektów programistycznych nie tworzą narzędzia czy procesy, lecz ludzie. Ludzie, których pasja leży u podstaw najlepszych rozwiązań informatycznych.
Capgemini Software Solutions Center specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości. Oprogramowania opartego na wiedzy, wieloletnich doświadczeniach, dojrzałych procesach oraz na pasji naszych pracowników.
W naszych biurach pracuje już 800 młodych i otwartych ludzi, którzy oprócz codziennej pracy nad swoimi zadaniami dbają jednocześnie o rozwój swoich technicznych i osobistych kompetencji. Wielokulturowe zespoły projektowe oraz kompleksowe, złożone zadania stwarzają nam idealne warunki do rozwoju kariery.
Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, czujesz, że nadszedł czas, aby zrobić kolejny krokw Twojej karierze - zgłoś się do nas!

Opis stanowiska:
Jako Starszy Inżynier Oprogramowania JAVA będziesz uczestniczyć w projektach tworzenia i dalszego rozwijania aplikacji oraz systemów informatycznych zaprojektowanych na indywidualne potrzeby naszych klientów. Praca nad oprogramowaniem odbywa się głównie w oparciu o języki programowania wyższego rzędu (m.in. JAVA), nowoczesne technologie i narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania wypracowane przez wewnętrzny dział badawczy firmy na podstawie międzynarodowych standardów.
Jako Starszy Inżynier Oprogramowania JAVA możesz przejmować odpowiedzialność za rozwój konkretnych modułów lub komponentów tworzonych i utrzymywanych systemów w różnych fazach rozwoju, od analizy po testowanie. W zależności od projektu, w zakres Twoich obowiązków może wchodzić również współpraca z klientami w zakresie analizy wymagań, samodzielne projektowanie rozwiązań oraz kierowanie zespołem programistów.
Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach i wymaga gotowości do ciągłego rozwoju.

Profil idealnego kandydata:
co najmniej 3-letnie doświadczenie w tworzeniu systemów w oparciu o technologie JAVA/J2EE;
dobra, praktyczna znajomość technologii webowych (np. JSP, JSF, Spring, Struts, XML, Web Services, Servlets);
praktyczna znajomość produktów bazodanowych (np. Oracle/SQL Server);
znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania;
ukończone z dobrymi wynikami studia magisterskie lub inżynierskie z informatyki lub innych nauk ścisłych;
przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia);
umiejętność analitycznego myślenia;
łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

możliwość rozwoju zawodowego;

udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;

atrakcyjne warunki finansowe;

prywatną opiekę medyczną;

pakiet ubezpieczeniowy;

dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in.
kartę Multisport,
dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing),
bilety do kina i inne;

wyjazdy integracyjne;

szkolenia zawodowe i językowe;

możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;

przyjazną atmosferę w pracy;

wsparcie w relokacji;

umowę o pracę na czas nieokreślony od samego początku.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)."
Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
« Pracownik Magazynowy
Magazynier/Operator wózka widłowego, Tychy »