Regionalny Koordynator Handlowy (nr ref. DT/RKH/04/16)

Filed under: Poznań | Obsługa klienta - Call Center

Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą doradczą, świadczącą usługi w szeroko rozumianej dziedzinie Human Resources. Specjalizujemy się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne, średniego i wyższego szczebla. Wierzymy, że nasz zespół złożony z profesjonalistów, jest w stanie zapewnić perspektywiczne spojrzenie i najwyższą jakość wykonywanych usług.

Aktualnie dla naszego Klienta- firmy, będącej renomowanym producentem materiału siewnego, z długoletnim doświadczeniem w branży rolnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

REGIONALNY KOORDYNATOR HANDLOWY

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:
-wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe rolnicze
-doświadczenie co najmniej 1 rok na podobnym stanowisku w branży rolniczej
-prawo jazdy kat. B
-komunikatywność, umiejętność budowania relacji handlowych
-samodzielność, umiejętność organizacja pracy własnej

Pożądane:

Obowiązki:
-aktywna sprzedaż środków do produkcji rolnej wg asortymentu handlowego spółki -nasiona zbóż
-organizacja i koordynacja sprzedaży na terenie woj. wielkopolskiego
-stała pielęgnacja dotychczasowych i nawiązywanie nowych relacji biznesowych,
-organizacja i aktywny udział w targach i innych imprezach polowych, -promowanie odmian bezpośrednio u rolników, dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
-prowadzenie szkoleń dla rolników,
-obsługa posprzedażna (reklamacje),
-wyszukiwanie plantacji nasiennych (negocjowanie warunków umów)

Oferujemy:
-pracę na pełen etat w firmie cenionej na rynku
-stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
-niezbędne narzędzia pracy- telefon, laptop, samochód, internet
-liczne szkolenia
-pakiet socjalny
-multikarnet sportowy
« Palacz gazowy - Norwegia - Stavanger
Spawacz TIG »