Hydraulik

Hydraulik

Filed under: Gliwice | Praca fizyczna

Międzynarodowa Agencja Zatrudnienia Helvetia Enterprise (nr cert.7901 ) poszukuje dla swojego niemieckiego klienta
pracowników na stanowisko:
Hydraulik

Miejsce Pracy:
Niemcy Południowe

Zakres obowiązków:
Montaż rur i instalacji sanitarnych
Montaż i serwis instalacji grzewczych
Wymiana oraz montaż części zamiennych
Usuwanie usterek po wcześniejszej analizie
Wymagania
Wykształcenie w zawodzie hydraulika
Świadectwo mistrzowskie
Doświadczenie zawodowe
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Podstawowa znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy kat. B mile widziane
Oferujemy:
Zatrudnienie dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy

Aplikacje CV prosimy wysyłać na adres e-mail: [Apply online]
W tytule prosimy umieścić nazwę zawodu: Hydraulik
Prosimy w CV o zapisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do
realizacji procesu rekrutacji i następnych procesów rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie
Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)
« Doręczyciel/ka korespondencji Głubczyce
Asystent/ka zarządu »