Inżynier JavaScript (ze znajomością języka angielskiego)

Filed under: Wrocław | IT

Projektów programistycznych nie tworzą narzędzia czy procesy, lecz ludzie. Ludzie, których pasja leży u podstaw najlepszych rozwiązań informatycznych.
Capgemini Software Solutions Center specjalizuje się w tworzeniu zaawansowanego oprogramowania spełniającego najwyższe standardy jakości. Oprogramowania opartego na wiedzy, wieloletnich doświadczeniach, dojrzałych procesach oraz na pasji naszych pracowników.
W naszych biurach pracuje już 800 młodych i otwartych ludzi, którzy oprócz codziennej pracy nad swoimi zadaniami dbają jednocześnie o rozwój swoich technicznych i osobistych kompetencji. Wielokulturowe zespoły projektowe oraz kompleksowe, złożone zadania stwarzają nam idealne warunki do rozwoju kariery.
Jeśli poszukujesz nowych wyzwań, czujesz, że nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok w Twojej karierze - zgłoś się do nas!

Opis stanowiska:
Jako Inżynier JavaScript będziesz współtworzyć i pielęgnować aplikacje oraz systemy informatyczne zaprojektowane na indywidualne potrzeby naszych klientów. Praca nad oprogramowaniem odbywa się w oparciu o języki programowania wyższego rzędu, nowoczesne technologie i narzędzia oraz metodyki i dobre praktyki inżynierii oprogramowania, wypracowane przez wewnętrzny dział badawczy firmy na podstawie międzynarodowych standardów.
W zależności od projektu, do zakresu Twoich obowiązków jako Inżyniera JavaScript będzie należeć analiza wymagań, projektowanie, tworzenie (programowanie), testowanie oraz wdrażanie oprogramowania. Do Twoich zadań może również należeć tworzenie specyfikacji technicznej oraz biznesowej. Praca odbywa się w międzynarodowych zespołach i wymaga gotowości do ciągłego rozwoju.

Profil idealnego kandydata:

2-letnie doświadczenie komercyjne w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem języka JavaScript; biegłość w programowaniu w JavaScript oraz znajomość technologii webowych (np. jQuery, HTML/HTML5, JSP, JSF, Spring, Struts, XML, Web Services, Servlets); umiejętność programowania w technologii Java lub chęć do poszerzenia umiejętności w tym kierunku; ukończone z dobrymi wynikami studia magisterskie lub inżynierskie z dziedziny nauk ścisłych; znajomość SQL mile widziana; znajomość metodologii programowania; umiejętność myślenia analitycznego; dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:
możliwość rozwoju zawodowego; udział w prestiżowych projektach międzynarodowych; atrakcyjne warunki finansowe; prywatna opieka medyczna; pakiet ubezpieczeniowy; dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne; wyjazdy integracyjne; szkolenia zawodowe i językowe; możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy; przyjazną atmosferę w pracy; wsparcie w relokacji; umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji teraz i w przyszłości (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, t. j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)."
Jednocześnie informujemy, iż administratorem danych dobrowolnie podanych jest Capgemini Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 96. Dane nie będą udostępnianie innym podmiotom. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
« Specjalista ds. rekrutacji
Senior Java Developer »