Programista PHP5 & MySQL

Filed under: Lublin | Informatyka - Programowanie

Numer referencyjny: ref6990868815

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy dostarczającej rozwiązania mobilne szukamy osoby na stanowisko

  Opis stanowiska:

* wdrożenia stron, portali i aplikacji internetowych

* rozbudowa i optymalizacja istniejących rozwiązań

* projektowanie i utrzymywanie struktury baz danych

* współpraca w ramach zespołów projektowych

  Od kandydata oczekujemy:

* minimum 1,5roczne doświadczenie w tworzeniu rozwiązań komercyjnych

* bardzo dobra znajomość PHP 5 (OOP) i bazy danych MySQL

* znajomość technologii HTML 5, CSS 3, JavaScript z JQuery

* doświadczenie w pracy z frameworkami

* doświadczenie związane z metodami transmisji danych (XML, JSON, SOAP)

* znajomość podstawowych metod służących zabezpieczeniu skryptów przed atakami

* znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

* komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

* własna inicjatywa i zaangażowanie pozwalające na objęcie pozycji lidera zespołu programistycznego

  Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

* doświadczenie w pracy z oprogramowaniem typu SVN

* znajomość idei Doctrine i Propel

* znajomość preferowane Symfony/Zend

* doświadczenie w pracy z najpopularniejszymi systemami CMS

  Oferujemy:

* pracę z dowolnego miejsca w Polsce - praca zdalna mile widziana

* atrakcyjne wynagrodzenie

* stałą pracę w firmie o stabilnej i rosnącej pozycji rynkowej

* udział w ciekawych projektach zarówno dla startupów jak i klientów korporacyjnych

* pracę w młodym, pełnym energii zespole i świetną atmosferę.

W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy podać numer referencyjny.
« Specjalista ds. Kadr i Płac z językiem niemieckim
Developer TIBCO / Senior Developer TIBCO »