Staż marketing

Filed under: Gdynia | Marketing - Reklama - Public Relations

Firma Tomsky jest stabilnie rozwijającą się firmą w branży marketingu internetowego. Obecnie poszukujemy osób chętnych do odbycia stażu w dziale marketingu.

Oczekiwania:

studenci/absolwenci studiów: marketing, informatyka, e-biznes, ekonomia, zarządzanie lub pokrewne
umiejętność swobodnego poruszania się w przestrzeni Internetowej
lekkie pióro
podstawowe umiejętności graficzne
mile widziana znajomość WordPressa oraz języka HTML

Zakres obowiązków:

przygotowywanie tekstów marketingowych
dbałość o aspekt wizualny oferowanych usług
uczestnictwo w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej
zarządzanie przydzielonymi projektami m.in. przygotowanie materiałów promocyjnych oraz materiałów reklamowych, działania w zakresie wprowadzania nowych produktów na rynek
nanoszenie poprawek na strony www

Oferujemy:

bezpłatny staż ( 250h ) + możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu
możliwość pracy zdalnej
elastyczne godziny pracy
zdobycie cennego doświadczenia w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV (wraz z klauzulą dot. zgody na przetwarzanie danych osobowych) na adres: [Apply online], dodając tytuł wiadomości: stażysta marketing.
« Pracownik magazynowy do zbierania zamówień
Brygadzista zmiany konfekcji »