Pracownik obsługi plotera

Filed under: Poznań | Grafika - Kreacja artystyczna - Fotografia

Agencja Zatrudnienia PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 8838).
Poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
Miejsce pracy - Poznań
Zakres obowiązków:
Obsługa ploterów tnąco-drukujących
Pomoc w przygotowywaniu nadruków
Projektowanie w programach graficznych, tj. Corel Draw, Photoshop i innych
Wygrzewania nadruków na tekstyliach
Realizacja zleceń zgodnie ze specyfikacją zamawiającego
Dbanie o wysoką jakość nadruku i stan maszyn
Wymagania:
Umiejętność obsługi programów graficznych: Corel Draw, Ilustrator, Adobe Photoshop warunek konieczny
Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
Dokładność
Mile widziany status studenta
Oferujemy:
Stabilną prace w godz. 9-17
Umowę zlecenie lub inną formę współpracy
Atrakcyjną stawkę godzinową i premie
Możliwość awansu i zwiększenia zarobków
Dobra atmosferę pracy w młodym zespole
Możliwość wieloletniej współpracy i podwyższania kwalifikacji.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem niniejszego serwisu lub kontakt telefoniczny. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
« Palacz Gazowy - Norwegia - Stavanger
PRZEDSTAWICIEL/KA MEDYCZNY - na województwo MAŁOPOLSKIE »