Konsultant/ka ds. rekrutacji - Warszawa

Filed under: Warszawa | Administracja biurowa

Agencja Pracy Full Job (numer certyfikatu 13243) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Konsultant/ka ds. rekrutacji
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
- rekrutacja i selekcja pracowników tymczasowych;
- rozliczanie czasu pracy;
- prowadzenie dokumentacji personalnej;
- prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych.

Wymagania:
- mile widziany status ucznia/studenta (tryb zaoczny) lub wykształcenie wyższe;
- rozwinięte zdolności interpersonalne;
- wysoka kultura osobista;
- znajomość obsługi komputera i pakietu Office;
- doświadczenie w pracy biurowej lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- pracę w stabilnej ogólnopolskiej firmie;
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
- pracę w biurze w centrum Warszawy w stałych godzinach od poniedziałku do piątku.

Osoby zainteresowane proszę i przesyłanie CV poprzez portal.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)
« Opiekun Klienta Instytucjonalnego (administracja rządowa, urzędy) - Olsztyn
Operator wózka widłowego »