Kontroler Jakości

Filed under: Bydgoszcz | Produkcja

Grupa
Can-Pack jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w
Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.
Ciągły rozwój Grupy sprawił, że aktualnie poszukujemy osoby do pracy w
Dziale Kontroli Jakości
CAN-PACK S.A. w Bydgoszczy na okres 5 miesięcy z zatrudnieniem przez Agencję Pracy Tymczasowej na stanowisku:

Nr Ref.:
KJ/BG/2015

Główne obowiązki:
zapewnienie należytej jakości wyrobów gotowych Fabryki poprzez: pobieranie prób do badań oraz wykonywanie badań zgodnie z planem, ocenę wyrobów na podstawie wyników przeprowadzonych badań oraz w oparciu o wyniki statystycznej kontroli próbek, zwalnianie produktów gotowych na magazyn, monitorowanie jakości produktu na linii technologicznej na poszczególnych etapach produkcji, nadzorowanie jakości produktu przy zmianie litografii, obsługę i kalibrację sprzętu pomiarowego, wykonywanie testów specjalistycznych (np. test ścieralności, mobilności), współpracę z zespołem linii produkcyjnej.

Wymagania:
wykształcenie min. średnie kierunkowe, mile widziane doświadczenie w obszarze produkcyjnym i/lub kontroli procesu, gotowość do pracy w czterobrygadowej organizacji pracy, znajomość obsługi pakietu MS Office, skrupulatność i dokładność, zaangażowanie i wysoki poziom motywacji wewnętrznej, asertywność i umiejętność bronienia własnego zdania, komunikatywność i otwartość w relacjach interpersonalnych.

W zamian oferujemy:
zatrudnienie przez Agencję Pracy Tymczasowej na okres 5 m-cy, pracę w nowoczesnej fabryce z zautomatyzowanymi procesami produkcyjnymi, sposobność do zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego, pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze, możliwość zdobycia stałego zatrudnienia dla wybranych osób po zakończeniu umowy przez APT.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV i listu motywacyjnego, z zaznaczeniem
numeru referencyjnego w temacie wiadomości
na adres:
Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
« Java Developer - Nr ref. (83/01)
Konstruktor - technolog meblarstwa »