Kierowca C+E - PADERBORN

Filed under: Wrocław | Logistyka - Spedycja - Dystrybucja

Kierowca CE - Plandeka - MIĘDZYNARODÓWKI
Miejsce pracy: Paderborn
Numer referencyjny: KK/S/P/2016
Opis stanowiska
kierowanie ciągnikiem siodłowym, z naczepą typu firanka w pojedynczej obsadzie z zachowaniem przepisów bezpieczeństwa
praca w systemie 4/1
jazda po trasach całej Europy
dbałości o narzędzia pracy

Wymagania wobec kandydatów
znajomość przepisów ruchu drogowego oraz umiejętność ich stosowania
komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
aktualne prawo jazdy CE z kodem 95 i karta kierowcy
gotowość do podjęcia pracy od zaraz, motywacja, odpowiedzialność,

Kandydatom spełniającym wymagania oferujemy
Umowę o pracę oraz comiesięczne, terminowe wynagrodzenie, gwarancję odprowadzania składek oraz inne dodatkowe premie, a także niemieckie świadczenia
socjalne
Diety dzienne, wynagrodzenie, nadgodziny, dodatki oraz premie
Pomoc w realizacji formalności związanych z niemieckim ubezpieczeniem zdrowotnym, pokrywającym koszty leczenia na terenie całej Europy, a także
odzyskaniem zwrotu podatku oraz ulg na dzieci Kindergeld
Pracę z zachowaniem norm czasu pracy kierowców
Nowoczesne bazy z dostępem do zaplecza sanitarnego
Przyjemną pracę w stabilnej finansowo firmie
Zadbany technicznie sprzęt
Nowoczesne ciężarówki marki Mercedes, DAF, MAN, IVECO, Volvo, SCANIA,
Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o kontakt telefoniczny 604 242 084 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych
przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)
« Business Development Manager
SPECJALISTA/STARSZY SPECJALISTA DS. USŁUG OPERATORSKICH »