Spedytor Międzynarodowy

Filed under: Poznań | Logistyka - Spedycja - Dystrybucja

Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Obsługa zleceń spedycyjnych,
Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami, oraz pozyskiwanie nowych klientów,
Udział w spotkaniach z klientami,
Organizacja transportów
Wyszukiwanie i planowanie usług przewozowych, ustalanie warunków transportu
Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych
Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom

Oferujemy:
Umowa o pracę,
Pensja podstawowa + rozbudowany system premiowy
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Niezbędne narzędzia do pracy,

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku Spedytora minimum 2 lata
Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym.
Doświadczenie w pozyskiwaniu klientów / zleceń spedycyjnych
Dobra znajomość Pakietu MS Office
Umiejętność planowania zadań
Samodzielność
Zdolności interpersonalne, asertywność
Dokładność, sumienność
Umiejętność pracy pod presją czasu
Bardzo dobra organizacja pracy
Mile widziane: certyfikat kompetencji zawodowych lub certyfikat FIATA.
« Senior Java Developer
Lakiernik (z nauką języka niemieckiego) »