Operator Linii Produkcyjnej

Filed under: Siemianowice Śląskie | Produkcja

WorkExpress Sp. z o.o. (Certyfikat agencji zatrudnienia nr 1116) dla swojego Klienta- NGK Ceramics- renomowanej firmy produkcyjnej z branży automotive, poszukuje osób na stanowisko

Numer referencyjny:

Opis stanowiska:
Miejsce pracy: Gliwice, docelowo - Tucznawa koło Dąbrowy Górniczej (przełom roku 2016/2017) obsługa linii produkcyjnej i maszyn; stosowanie się do przepisów i norm; dbanie o porządek na stanowisku pracy;

Wymagania: roczne doświadczenie w pracy przy linii produkcyjnej; wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe w zawodach technicznych; sumienność, zdolności manualne, precyzja; dyspozycyjność; spostrzegawczość; umiejętność pracy w grupie; umiejętność stosowania się do zasad; motywacja do pracy na produkcji;

Oferujemy: umowę o pracę tymczasową na pełny etat; pracę w Gliwicach w systemie III-zmianowym, docelowo Tucznawa w systemie 12-godzinnym równoważnym; pracę w miłej atmosferze; atrakcyjne wynagrodzenie+ premie; karta Multisport, opieka medyczna;

« Młodszy księgowy z językiem francuskim
Specjalista ds. Zakupów z językiem angielskim (K/M) »