Konsultant - Specjalista ds. pozyskiwania darczyńców

Filed under: Poznań | Obsługa klienta - Call Center

Celem Fundacji Szlachetny Bohater jest działalność w zakresie ochrony i promocji zdrowia oraz pomocy społecznej, ukierunkowana przede wszystkim na rzecz osób, których przypadki mają charakter szczególny, dzieci przedwcześnie urodzonych, niepełnosprawnych, czy osób w wieku emerytalnym.
Wraz z poszerzaniem działalności fundacyjnej oraz tworzeniem nowych projektów, Fundacja Szlachetny Bohater poszukuje osób do pracy.

Chcesz pracować, a jednocześnie pomagać innym? Zgłoś się do nas!
Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: POZNAŃ

Obowiązki:
- telefoniczny kontakt z potencjalnymi darczyńcami,
- obsługa systemu komputerowego.
Wymagania:
- motywacja do pracy,
- komunikatywność,
- mile widziane doświadczenie w Call Center
- uczciwość,
- umiejętność obsługi komputera.
Oferujemy:
- umowę zlecenia / umowę o pracę
- wynagrodzenie stałe i dodatkowo prowizyjne (nawet 10 %),
- pracę w trybie od g. 8:00 do g.16:00 od poniedziałku do piątku,
- pełne narzędzia pracy,
- towarzystwo życzliwych ludzi,
- opiekę Koordynatora.

« Java Developer (systemy płatności kartowych i mobilnych)
Regionalny Dyrektor Sprzedaży »