Spedytor Międzynarodowy

Filed under: Lublin | Logistyka - Spedycja - Dystrybucja

Lokalizacja: Lublin, Lubelskie

Zakres obowiązków:
Obsługa zleceń spedycyjnych,
Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami, oraz pozyskiwanie nowych klientów
Organizacja transportów
Wyszukiwanie i planowanie usług przewozowych, ustalanie warunków transportu
Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych
Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom

Oferujemy:
Umowa o pracę
Pensja podstawowa + rozbudowany system premiowy
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
Możliwość rozwoju zawodowego
Niezbędne narzędzia do pracy

Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku Spedytora minimum 2 lata
Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
Dobra znajomość Pakietu MS Office
Umiejętność planowania zadań
Samodzielność
Zdolności interpersonalne, asertywność
Dokładność, sumienność
Umiejętność pracy pod presją czasu
Bardzo dobra organizacja pracy
Mile widziane: certyfikat kompetencji zawodowych lub certyfikat FIATA
« Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy
Team Manager - 3500 podstawa + premie - Wejdź w dobry biznes »