Kierownik Magazynu

Filed under: Słupsk | Logistyka - Spedycja - Dystrybucja

Osoba zatrudniona na proponowanym stanowisku odpowiedzialna będzie za przebieg wszystkich procesów na MAGAZYNIE MATRIAŁÓW. Zarządzanie pracownikami magazynu poprzez planowanie i organizowanie pracy magazynu uwzględnieniu realizacji celów spółki.

Miejsce pracy: Słupsk

Wymagania:
- preferowane wykształcenie wyższe techniczne
- minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie operacyjnego zarządzania procesami magazynowymi i zarządzania personelem,
- praktyczna wiedza z zakresu nowoczesnej organizacji i doskonalenia magazynu,
- predyspozycje kierownicze, umiejętność z zakresu zarządzania oraz motywowania podległego zespołu,
- praktyczna znajomość Systemu Zarządzania Jakością wg ISO:9001,
- biegła znajomość obsługi komputera, praktyczna znajomość informatycznych narzędzi zarządzania produkcją, systemów ERP,
- praktyczna znajomość zagadnień LEAN (5S, SMED, TPM, Kanban),
- dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego, w mowie i piśmie,
- świadomość biznesowa i otwartość na zmiany.

Obowiązki:
Do obowiązków Kierownika Magazynu będzie należało:
- organizowanie pracy pracowników magazynu (7 pracowników), zgodnie z planem oraz celami spółki,
- koordynowanie i nadzór nad dystrybucją materiałów na wydziały produkcji,
- koordynowanie i nadzór przyjmowania materiałów, zgodnie z procedurami i instrukcjami,
- kontrola pracy magazynu w systemie operacyjnym AX Dynamics,
- odpowiedzialność za poprawność realnych stanów magazynowych z danymi w systemie informatycznym,
- sprawowanie kontroli merytorycznej i rachunkowej dowodów księgowych i dokumentów magazynowych,
- kontrola odpowiedniego zabezpieczenia materiałów w czasie przyjęć, dystrybucji i składowania,
- nadzorowanie przebiegu inwentaryzacji,
- koordynowanie pracy magazynu w ramach działu zaopatrzenia,
- współpraca z wydziałami produkcji: maszynowni, lakierni, montażu i pakowania,
- wdrażanie usprawnień w procesie magazynowania,
- wspieranie rozwoju pracowników,
- stosowanie i udoskonalanie systemu zarządzania jakością ISO,
- utrzymywanie dyscypliny i przestrzeganie przepisów bhp i p. poż.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy,
- ubezpieczenie medyczne,
- nagrody Jubileuszowe,
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie oraz w dynamicznym zespole.
« Pracownik recyklingu
Praca w hotelu »