Praktykant/Praktykantka HR z językiem niemieckim

Filed under: Poznań | Human Resources

SILVERHAND
Agencja Zatrudnienia (certyfikat nr 7822) jest firmą świadczącą usługi HR przede wszystkim o charakterze transgranicznym.

W związku z silnym rozwojem firmy do naszego biura w Poznaniu poszukujemy osoby na stanowisko:

PRAKTYKANT/PRAKTYKANTKA HR z językiem niemieckim
(rynek niemiecki, austriacki i szwajcarski)

Nr ref. 2015PRK-30S

Miejsce pracy: Poznań
Dojazd - pobliskie przystanki:
Poznań Główny, linie tramwajowe: 6, 10, 8, 12, 18
Uniwersytet Ekonomiczny, linie autobusowe: 71, 232, 238, 240, 242, 243, 249, 251, 252, 905
Most Dworcowy, linie tramwajwe: 5, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 18,
Most Dworcowy, linie autobusowe: 238, 240, 242, 249, 251, 252
Zakres obowiązków:
Tłumaczenie dokumentacji (m.in. zgłoszeń klientów, dokumentów, skryptów) z j. polskiego na j. niemiecki i odwrotnie.

Czynne wyszukiwanie klientów biznesowych na rynku polskim oraz na rynkach zagranicznych

Marketing Internetowy (redagowanie oraz dodawanie ogłoszeń o pracę, pozycjonowanie strony internetowej firmy, zarządzanie social media, wyszukiwanie nowych form promocji, dbanie o dobry wizerunek firmy w Internecie

Weryfikacja napływających aplikacji oraz administrowanie elektroniczną bazą danych

Prowadzenie licznych rozmów kwalifikacyjnych z Kandydatami do pracy za granicą (m.in. weryfikacja poziomu znajomości j. niemieckiego) zarówno telefonicznie, jak i bezpośrednio w biurze firmy

Wymagania:
Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego

Bezkonfliktowość, proaktywność i motywacja

Chęć dynamicznego rozwoju oraz szybkiego pogłębiania wiedzy z zakresu usług HR

Oferujemy:
Praktykę płatną z realną możliwością zatrudnienia

Elastyczny czas pracy, dostosowany do rozkładu zajęć na uczelni oraz zajęć poza uczelnią

Możliwość rozwoju zawodowego

Bardzo dobrą atmosferę współpracy
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej co najmniej CV na e-mail: [Apply online]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.
« Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej
Dorywcze lekkie prace magazynowe 23-28 maja - Gdańsk »