Obsługa kelnerska - praca 16, 18, 19 i 20 czerwca

Filed under: Poznań | Hotelarstwo - Turystyka - Katering

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (Certyfikat 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Częstochowie oraz w Przemyślu. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Obecnie dla naszego klienta, którego hotel zlokalizowany jest w Poznaniu poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

Pracownik obsługi kelnerskiej

- praca dorywcza 16, 18, 19 i 20 maja w godzinach wieczornych

Obowiązki
obsługa kelnersko - bufetowa gości hotelowych

Wymagania:
aktualna książeczka sanepidu i posiadanie odpowiedniego stroju - w przypadku Panów spodnie od garnituru i biała koszula z długim rękawem; w przypadku Pań czarna elegancka spódnica i biała koszula
sumienność, odpowiedzialność, dokładność
komunikatywność
miłe usposobienie

Oferujemy
- stawkę 10 zł netto dla osób uczących się
dogodny dojazd (hotel zlokalizowany jest w centrum Poznania)
możliwość nawiązania dłuższej współpracy
Aplikacje z dopiskiem proszę kierować na adres: [Apply online]
« Barman
Pracownik produkcji - przędzalnia »