Specjalista ds. sprzedaży z językiem niemieckim (nr ref. 160209_SSN)

Filed under: Poznań | Obsługa klienta - Call Center

Talent Solution to zespół ekspertów z zakresu psychologii pracy, doradztwa zawodowego oraz profesjonalistów wąskich branż i sektorów z wieloletnią, międzynarodową praktyką w obszarze HR. Świadczymy usługi w zakresie: Executive Search & Recruitment, Career Management oraz HR Consulting. Specjalizujemy się w rekrutacji kadry menedżerskiej wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry specjalistycznej. Pracujemy dla korporacji w kraju i za granicą. Nr licencji : 7511

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży TSL poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalista ds. Sprzedaży
Miejsce pracy: Okolice Poznania

Miejsce pracy: Poznań

Wymagania:
Rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
Dobra znajomość języka niemieckiego (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem)
Zdolności negocjacyjne
Determinacja w działaniu, nastawienie na cel
Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Pożądane:

Obowiązki:
Nawiązywanie kontaktów handlowych
Utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami
Analizowanie rynku i tworzenie bazy potencjalnych odbiorców usług firmy
Realizacja comiesięcznych celów sprzedażowych
Prezentowanie oferty firmy w wyznaczonej strefie handlowej
Współpraca z Działem Spedycji
Budowanie pozytywnego wizerunki firmy
Raportowanie wyników działań handlowych

Oferujemy:
Podstawowe narzędzia pracy
Atrakcyjny system premiowy
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.
« Opieka nad 65-letnim Panem od 14.12.2015, Niemcy.