Trener Stoisk Świeżych

Filed under: Gdańsk | Sprzedaż

Stokrotka Sp. z o.o. - jesteśmy polską firmą, działającą na rynku od 20 lat. Mamy sieć blisko 250 sklepów spożywczych w całej Polsce oraz własne magazyny logistyczne. Zatrudniamy ponad 7200 osób (w centrali w Lublinie ponad 400) i nadal dynamicznie się rozwijamy. Stawiamy na wartości, które określają nas i naszych pracowników jako zgrany zespół mający wspólny cel.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
TRENER STOISK ŚWIEŻYCH miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie, pomorskie
(um. na zastępstwo)
Zakres obowiązków: zapewnienie prawidłowego funkcjonowania stoisk: mięso-wędliny-sery, piekarnia, wdrażanie standardów obsługi klienta w strefie kas, szkolenie pracowników z zakresu obsługi klienta, ekspozycji asortymentu w wymienionych obszarach, opracowywanie działań/planów naprawczych oraz kontrola ich wykonania, prowadzenie szkoleń dla pracowników w nowootwieranych supermarketach.
Nasze oczekiwania: doświadczenie w pracy w branży spożywczej - preferowane na stoisku mięsno-wędliniarskim, dobra znajomość specyfiki handlu w sieciach handlowych,
łatwość w nawiązywaniu relacji interpersonalnych, umiejętność przekazywania wiedzy, samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, czynne prawo jazdy kat B, gotowość do pracy w terenie, podstawowa znajomość obsługi komputera.
Oferujemy: umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon), samodzielność w realizacji zadań,
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres: w temacie wiadomości prosimy wpisać Nr Ref. "TSO/nazwa województwa"
Informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.
Kliknięcie przycisku "Aplikuj" oznacza, że wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacji prowadzonego przez "Stokrotka" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie (ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin), zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz. 1182). Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 2014r., poz. 1502) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne i następuje na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych. Jeżeli nie wyraża Pani/Pan takiej zgody, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji na to ogłoszenie.
« hydraulik - Norwegia
Konsultant Call Center »