Przebojowy/a KELNER/KA z charakterem :)

Filed under: Warszawa | Hotelarstwo - Turystyka - Katering

Nowopowstała restauracja Pańska 85 poszukuje kelnerów/kelnerek o wysokiej kulturze osobistej.
W menu restauracji znajdują się owoce morza, oraz tradycyjne polskie mięsa, podawane w egzotycznych zalewach.

Zakres obowiązków:
obsługa gości lokalu dbanie o dobrą atmosferę

Wymagania:
biegły angielski przyjazne usposobienie, optymizm orientacja na klienta wysoka kultura osobista dynamizm i przebojowość- bądź sobą !!
Oryginalny wygląd (tatuaże, kolczyki, ciekawa fryzura) - mile widziane!
mile widziane: doświadczenie w pracy kelnera oraz książeczka sanepidu

Oferujemy:
elastyczne godziny pracy zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie pracę w młodym zespole przyjazną atmosferę pracy

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy: [Apply online]
Kontakt tel: + 48 793-624-900
Monika Cisowska

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w celach rekrutacyjnych, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.1997r. "O ochronie danych osobowych", Dz.U. nr 133, poz. 833."
Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 8626.
« KOORDYNATOR PROJEKTÓW REKRUTACYJNYCH
Java Developer w międzynarodowej firmie! »