Mechanik Utrzymania Ruchu

Filed under: Kluczbork | Instalacja - Utrzymanie - Serwis

Progresso dla swojego Klienta, nowo powstającej firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy : Kluczbork

Obowiązki:
Nadzór nad sprawnym działaniem form wtryskowych,
Czyszczenie i naprawa form wtryskowych, udział w pracach o remontowych i modernizacyjnych,
Konserwacja form zgodnie z procedurami i harmonogramem,
Usuwanie awarii oraz naprawy form, wtryskarek i urządzeń peryferyjnych,
Udział w przeglądach technicznych,
Przygotowanie form do produkcji,
Dbałość o magazyn części zamiennych, zamawianie części,
Kontrola nad przestrzeganiem regulaminów,
Prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej,

Wymagania:
Doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych mile widziane,
Praktyczna znajomość maszyn wtryskowych oraz budowy form wtryskowych,
Doświadczenie w naprawie i konserwacji maszyn oraz narzędzi (utrzymanie ruchu, narzędziownia)
Mile widziana wiedza z zakresu wymagań jakościowych dla produktów z tworzyw sztucznych,
Umiejętność pracy zespołowej,
Mile widziane:
Doświadczenie z maszynami wtryskowymi Engel,
Uprawnienia energetyczne /elektryczne /gazowe
Uprawnienia do obsługi suwnic i/lub wózków widłowych z napędem elektrycznym
Komunikatywna znajomość języka angielskiego / niemieckiego

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Praca w międzynarodowym środowisku,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Możliwość rozwoju zawodowego
« Młodszy specjalista ds kadr i płac (z orzeczeniem) Kraków
Pracownik pomocniczy/Wykładanie towaru, Racibórz »