Konsultant Personalny - Poznań

Filed under: Poznań | Administracja biurowa

Fallwork Sp.zo.o. 6231 Agencja Zatrudnienia aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko :

Miejsce pracy: Poznań
Nr referencyjny: REK/POZ/2016
Obowiązki:

- Prowadzenie procesu selekcji oraz zatrudnienia kandydatów na stanowiska z różnych branż
- Realizacja zleconych projektów rekrutacyjnych
- Prace biurowe związane z budową oraz zarządzaniem bazą kandydatów
- Czynności polegające na zatrudnianiu pracowników tymczasowych, kompletowanie dokumentów, podpisywanie umów
- Budowanie trwałych relacji z Klientem
- Formułowanie raportów do Przełożonego
Wymagania:

- Wykształcenie min. średnie
- Wiedza z zakresu rekrutacji
- Dobra znajomość Pakietu MS Office
- Dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
Oferujemy:
- Ciekawą oraz rozwijającą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- Niezbędne narzędzia do sprawnego wykonywania pracy (komputer, telefon itd.)
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę pełny etat
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie za realizację miesięczną
- Kartę Multisport
Mile widziane:
- Status osoby niepełnosprawnej

« Specjalista ds. sprzedaży exportowej z językiem francuskim
Programista Java – Warszawa »