OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH - NIEMCY

Filed under: Sulęcin | Produkcja

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa oraz możliwość nadgodzin)
Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
Ubezpieczenie oraz gwarancję odprowadzania składek
Zakwaterowanie
Stałą opiekę polskiego koordynatora
Pomoc w organizacji wyjazdu

Obowiązki:
Obsługa wózka widłowego
Załadunek i rozładunek towarów
Inne prace magazynowe
(Dokładny zakres obowiązków podawany jest podczas rozmowy rekrutacyjnej)
Wymagania:
Doświadczenie na stanowisku
Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
Wykształcenie kierunkowe
Własny samochód mile widziane

Zapraszamy na Naszą stronę www.activemedica.eu oraz Facebooka i Twittera.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Active Medica Personal ul. Terebelska 67 a
21-500 Biała Podlaska
Informacja dla osób zainteresowanych pracą: tel.: +48 570 221 444 tel.: +48 83 307 04 44
« Programista .NET (C#, asp.net)
Elektryk budowlany, Niemcy »