Automatyk w dziale utrzymania ruchu

Filed under: Łódź | Produkcja

Automatyk w dziale utrzymania ruchu 9-21-36624/GP Dla międzynarodowej firmy produkcyjnej z Łodzi poszukujemy obecnie osób zainteresowanych stanowiskiem Automatyka utrzymania ruchu.

Obowiązki:

Realizowanie planów napraw i konserwacji sprzętu pod kątem elektrycznym, elektronicznym i mechanicznym;
Nadzorowanie działań usprawniających proces produkcyjny oraz wprowadzanie udoskonaleń na linii produkcyjnej;
Analizowanie ewentualnych przyczyn awarii i działania prewencyjne;
Współpraca z innymi Działami oraz firmami przy instalacji i serwisowaniu urządzeń;
Dokumentowanie napraw i przeglądów.

WYMAGANIA

Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (preferowane: Automatyka i Robotyka);
Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
Znajomość mechanizmów automatyki przemysłowej: sterowników PLC, czujników, falowników, serwonapędów, regulatorów, itp.
Znajomość zasad eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych;
Znajomość układów pneumatyki przemysłowej;
Umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej;
Kwalifikacje do obsługi urządzeń elektroenergetycznych "E" do 1kV;
Znajomość pakietu MS Office;
Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

KORZYŚCI

Klient oferuje:
stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
« SERWISAINŻYNIER SERWISU (Polska południowo - wschodnia)
Szwaczka/Szwacz, Ostrów Mazowiecka »