Młodszy specjalista ds. eksportu - język niemiecki

Filed under: Siemianowice Śląskie | HR, Kadry, Płace

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach:Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001

Siemianowice Śląskie

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmyz branży produkcyjnej szukamy pracownika na stanowisko: Młodszy specjalista ds. eksportu.

Zakres obowiązków:

codzienny kontakt mailowy i telefoniczny z klientami niemieckojęzycznymi
utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami firmy
administracja dokumentacją handlową, w tym przygotowywanie ofert handlowych

Wymagania:

wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane wyższe
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego
mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
umiejętność organizacji własnej pracy
wysokie kompetencje interpersonalne
bardzo dobra obsługa komputera
prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

praca w międzynarodowym środowisku, pozwalająca na codzienną komunikację w języku niemieckim oraz angielskim,
stabilna praca w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku
dostęp do szkoleń produktowych i sprzedażowych

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".
« Sprzedawca-Kasjer - Modlniczka
SAMODZIELNA KSIĘGOWA/KSIĘGOWY - SŁUPSK »