Stolarz jachtowy (Niemcy)

Filed under: Szczecin | Inżynieria - Konstrukcje - Technologia

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta renomowanej stoczni jachtowej z Bawarii poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
- Obsługa maszyn stolarskich,
- Praca przy produkcji i montażu mebli, schodów, okien, drzwi w jachtach w zakładzie stolarskim,
- Ciecie i obróbka elementów według rysunków technicznych,
- Kontrola jakości elementów,
- Wykonywanie prac zleconych przez kierownika.

Wymagania:
- Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku stolarza meblowego,
- Umiejętność obsługi maszyn stolarskich,
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Wykształcenie w zawodzie stolarz,
- Mile widziane osoby gotowe do wyjazdu do pracy własnym samochodem.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Pewną i legalną prace na podstawie niemieckiej umowy o pracę,
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
- Pracę na stałe w renomowanej firmie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa+ premia).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.
« Pracownik wsparcia administracyjnego ds. rozliczeń i faktur
Praca w obsłudze klienta NIEMIECKI 2400zł netto podstawy + prowizja »