Inżynier Jakości (dział obróbki mechanicznej)

Filed under: Polkowice | Kontrola jakości

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10700. Obecnie dla naszego klienta z Dolnego Śląska poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Polkowice
NR REF. S/136/15
Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne
3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
znajomość narzędzi jakościowych: FMEA, 8D, tzw. stara siódemka, analiza SPC.
umiejętność obsługi maszyny współrzędnościowej, profilografu, chropowartościomierza
znajomość rysunku technicznego
dobra znajomość języka angielskiego
znajomość pakietu MS Office

Obowiązki:
kontrolowanie zgodności procesu produkcyjnego z bieżącymi wymaganiami dotyczącymi jakości
prowadzenie dokumentacji jakościowej,
tworzenie i ciągłe doskonalenie programów pomiarowych,
analiza przyczyn powstawania braków produkcyjnych oraz zapobieganie im
planowanie i opracowanie metod kontroli jakości
Oferujemy:
umowę o pracę
atrakcyjne warunki wynagrodzenia
stabilne zatrudnienie

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Galeria Cuprum Arena (III poziom)
ul. Sikorskiego 20
59-300 Lubin
« Doręczyciel korespondencji - Kielce
inspektor w Biurze Wymiany Informacji Podatkowych w Koninie »