Automatyk

Automatyk

Filed under: Bydgoszcz | Produkcja

Grupa
Can Pack jest jednym z najnowocześniejszych technologicznie producentów opakowań w
Europie. Swoją silną pozycję na rynku polskim i europejskim nasza firma zdobyła dzięki wysokiej jakości produktom oraz nowoczesnej technologii wytwarzania.
Ciągły rozwój Grupy sprawił, że aktualnie poszukujemy pracownika do Sekcji Elektronicznej
CAN-PACK S.A. w
Bydgoszczy na stanowisko:

Automatyk nr ref. AT/BG/2015
Lokalizacja: Bydgoszcz

Główne obowiązki:
utrzymanie ciągłości produkcyjnej, modernizacja urządzeń i wdrażanie nowych projektów, montaż i uruchamianie nowych linii produkcyjnych, rozpoznawanie przyczyn awarii i niesprawności w działaniu urządzeń oraz maszyn występujących na liniach produkcyjnych i w sekcjach współpracujących, usuwanie skutków awarii, prowadzenie modernizacji programów sterujących pracą urządzeń produkcyjnych, w celu minimalizacji postojów i zwiększenia wydajności, nadzór i regulacja systemów kontroli jakości, współpraca z dostawcami maszyn i urządzeń produkcyjnych, dobór części zamiennych przy realizacji nowych projektów.

Wymagania:
wykształcenie wyższe o profilu kierunkowym (preferowane automatyka, elektronika, elektrotechnika, robotyka), dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B1/B2), znajomość zagadnień związanych z programowaniem sterowników PLC, sieci przemysłowych, paneli operatorskich, falowników, samodzielność i operatywność w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność (praca w organizacji czterobrygadowej), gotowość do wyjazdów (okresy do kilku miesięcy) do pracy w zagranicznych spółkach CP, mile widziane doświadczenie zawodowe zdobyte w firmach produkcyjnych.

W zamian oferujemy:
stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość poznania nowoczesnych technologii produkcji puszek dla największych firm napojowych na całym świecie, możliwość podnoszenia kwalifikacji, przejrzystą ścieżkę rozwoju i awansu, adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie, atrakcyjny pakiet motywacyjny (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, PPE, Multisport, ZFŚS), praca w młodym zespole i przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV i listu motywacyjnego za pomocą opcji "aplikuj".
Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
« Praca w hotelarstwie
Asystent ds. wsparcia klienta francuskojęzycznego »