Pracownik montażu kabli

Filed under: Gdynia | Logistyka - Spedycja - Dystrybucja

Jako Agencja Pośrednictwa Pracy "Serwis Personalny", nr certyfikatu 10045. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko pracownika montażu kabli do Gdyni-Dąbrowy.

Zakres obowiązków:
montaż kabli wg schematu
dbanie o porządek na stanowisku pracy
wykonywanie prac zgodnie z harmonogramem

Oferujemy:
przez okres próbny zatrudnienie przez Agencję, później możliwe przejęcie przez Klienta
umowa zlecenie przez okres próbny (z pełnym ZUS)
pracę w firmie produkcyjnej o stabilnej pozycji na rynku
pracę w dobrych warunkach socjalnych i zgranym zespole
pracę zmianową (1 tydzień II zmiana, pozostałe tygodnie miesiąca I zmiana)
możliwy rozwój i szkolenia zawodowe

Wymagania:
doświadczenie w pracach na podobny staowisku
mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV
motywacja i chęć do pracy
mile widziane wykształcenie średnie techniczne

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: [Apply online] z dopiskiem mk.gdy.2016 lub kontakt osobisty pod adresem ul. Krynicka 1, Gdańsk-Przymorze. Biuro czynne w godzinach 9-17.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
« Pracownik recepcji (nr ref. PR/05/2016/KLC)
Wykładanie towaru - Warszawa Wilanów »